Knauf Danoline organisasjon

Morten Ørnstrand-Søborg

MCS

Adm. Direktør

soborg.morten@knauf.dk

Niels Peter Jacobsen

NPJ

Teknisk sjef

npj@knaufdanoline.com

Tina Overvad Nykjær

Markedssjef

overvad.tina@knauf.dk

Vesna Hodzic Mehic

VHM

Brand Manager

mehic.vesna@knauf.dk

Kim Christensen

 

Kim Christensen

Direktør, Danogips Middle East

christensen.kim@knaufdanoline.com

Henrik Londorf

Contact-Henrik-Londorf-96px

Commercial Director

Londorf.henrik@knaufdanoline.com

Frank Kondrup Sørensen

Teknisk Assistent

fks@knaufdanoline.com

Bethina Gade

Salgs støtte

bga@knaufdanoline.com

Vincent Magrin

Salgssjef, Vest-Europa og Afrika

vm@knaufdanoline.com

Rajeev Menon

 

Rajeev_Menon_96

Head of Sales/Marketing, Danogips Middle East
menon.rajeev@knaufdanoline.com

erik ipsen

Contact-EI-96px

Sjef for R&D

ei@knaufdanoline.com

Lars Milling

Lars Milling

Product & Application Specialist
LM@knaufdanoline.com

Anna Katrine Hansen

Anna_Katrine_Hansen-bw-96_110

Salgs støtte

akh@knaufdanoline.com

Erik Røj Jørgensen

Erik-Jørgensen-96

Sales Manager Central Europe

erj@knaufdanoline.com

Michael Jensen

Michael Jensen_2

Sales Manager, Scandinavia & UK
jensen.michael@knaufdanoline.com