Knauf Danoline organisasjon

Morten Ørnstrand-Søborg

MCS

Adm. Direktør

soborg.morten@knauf.dk

Niels Peter Jacobsen

NPJ

Teknisk sjef

npj@knaufdanoline.com

Tina Overvad Nykjær

Markedssjef

overvad.tina@knauf.dk

Karen Andersen

Kundestøtte koordinator

kma@knaufdanoline.com

vincent magrin

Salgssjef, Vest-Europa og Afrika

vm@knaufdanoline.com

 

karpov kruschcheve

KK

Produktspesialist, Danogips Middle East

danogips@knaufdanoline.com

Henrik Londorf

Contact-Henrik-Londorf-96px

Commercial Director

Londorf.henrik@knaufdanoline.com

Frank Kondrup Sørensen

Teknisk Assistent

fks@knaufdanoline.com

birgit bisgaard

Birgit_Bisgaard-bw-96_110

Markedskoordinator

bisgaard.birgit@knauf.dk

Bethina Gade

Salgs støtte

bga@knaufdanoline.com

kim christensen

Kim Christensen

Direktør, Danogips Middle East

christensen.kim@knaufdanoline.com

 

erik ipsen

Contact-EI-96px

Sjef for R&D

ei@knaufdanoline.com

Per Olsen

Sales Manager Nordic

olsen.per@knauf.dk

Vesna Hodzic-Mehic

VHM

Brand Manager

mehic.vesna@knauf.dk

Anna Katrine Hansen

Anna_Katrine_Hansen-bw-96_110

Salgs støtte

akh@knaufdanoline.com

Erik Røj Jørgensen

Erik-Jørgensen-96

Sales Manager Central Europe

erj@knaufdanoline.com

rajeev Menon

RM

Markedsføringsansvarlig,

Danogips Middle East

menon.rajeev@knaufdanoline.com